Про Нас

Підприємство – виробник ТМ Зебра – ТОВ ПП “ЗІП” було створене в кінці ХХ віку з ціллю та девізом “Гідне робити доступним”. ТМ Зебра є флагманом підприємства, представлена на ринку ЛФМ України вже 20 років. За цей час змінювалось багато чого: покращувалась технологія виробництва фарб, підвищувалась якість продукціїї, розширювалась гама кольорів, збільшувалась кількість фасовок. Історія ТМ Зебра цікава та багатогранна. Пропонуємо вам ознайомитись з найцікавішими моментами  розвитку улюбленої торгової марки українців!

Світ не стоїть на місці! Змінюються часи та розивається все навкруги. Для ТМ Зебра також прийшов час  оновлень! Ми знову вдосконалюємо технології виробництва, впроваджуємо нові рецептури  та невпинно покращуємо якість нашої продукції. Але це ще не все! 2019 рік також є знаменним для торгової марки, адже для наших улюблених користувачів ми випускаємо продукцію ТМ Зебра в аерозольних балонах!

Відтепер ремонт з ТМ Зебра стає ще Простішим! Скорішим! Зручнішим! Адже кожен день команда професіоналів працює, щоб ТМ Зебра залишалась найкращою для вас!

Гаряча лінія

0-(800)-50-18-31

цілодобово, дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні